Hakkımızda

Oneagri > Hakkımızda

Hikayemiz?

Oneagri, 2018 yılında, yeni nesillerin daha sağlıklı üretilen gıdalar ile yetişmesini sağlamak ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bitki besleme faktörlerinin iyileştirilerek, daha sağlıklı ve güvenli beslenen toplumların oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Oneagri tarım sektörünün ihtiyaç ve sorunlarının çözümüne yönelik ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Oneagri Organik Gübre Üretim Tesisi'miz 20.000 m2 alan üzerinde kurulmuştur konumundadır.

Ürünlerimizin stabilizasyon çalışmaları, gerekli araştırma ve analizleri akredite kuruluşlar tarafından tamamlanmış ve onaylanmıştır. Sürdürülebilir güvenli üretim ilkemiz doğrultusunda periyodik olarak analizlerimiz akredite kuruluşlar tarafından yapılmaktadır.

Oneagri, Türkiye ve Dünya çapında saygın olan organik denetim kuruluşu CERES tarafından denetlenmekte olup, firma ve ürünlerimiz EU, NOP, JAS bölgelerinde geçerli olan CERES Organik Sertifikalarına sahiptir.

Ar-Ge nitelikli ürünlerle bilinçli tüketicinin hizmetine hızla yeni ürünler katmak için çalışan Oneagri, sürekli bir döngüde gelecek yeni ürünleri ile tüketicinin sorunlarına çözüm olmaya devam edecektir.